Akademia Urody

Odkryj Akademię Urody Verona Products Professional

Naszą misją jest dostarczanie informacji ze świata kosmetyków. Mając na względzie poprawne relacje biznesowe z partnerami handlowymi oferujemy bezpłatne, regularnie organizowane spotkania z drogeriami i dystrybutorami pod hasłem Akademia Urody Verona. W trakcie prezentujemy reguły perfekcyjnego makijażu, właściwej pielęgnacji twarzy, włosów i ciała, jak też zdradzamy tajniki prawidłowego używania perfum.

Prelekcje połączone są z zajęciami praktycznymi. Pomagają w nauce sztuki makijażu i wizażu oraz odkrywają istotę skutecznej pielęgnacji. Podczas spotkań Akademii Urody uczestnicy mają możliwość testowania naszych wyrobów i udziału w konkursach.

Czemu warto stać się członkiem projektu?

Branża kosmetyczna rozwija się w niezwykłym tempie, a półki w drogeriach wprost uginają się od produktów. Brak odpowiedniej wiedzy uniemożliwia właściwe doradztwo. Akademia Urody pomaga w podniesieniu kwalifikacji. Dążymy do osiągnięcia profesjonalizmu przez naszych współpracowników, który pozwoli w sposób fachowy obsłużyć klientów. Umożliwiamy rozszerzenie zakresu wiadomości o produktach powszechnie używanych, jak też specjalistycznych, wykorzystywanych głównie przez wizażystów.

Jakie korzyści dla sklepów?

Sklep kosmetyczny czy drogeria zyskuje dzięki naszej współpracy eksperta, który będzie w stanie dopasować produkty pod kątem indywidualnych oczekiwań i predyspozycji Klientów. Poszczególne spotkania zakończone są zdobyciem certyfikatów, konspektu z kompendium wiedzy oraz upominku. Do wyboru 4 rodzaje szkoleń:

Jakie tematy poruszamy na spotkaniach?

Warsztaty wizażu oraz pielęgnacji twarzy poświęcone są regułom wykonania właściwego makijażu, zasadom modelowania konturów techniką światło-cienia, metodom korekcji łuku brwiowego i technikom modelowania powiek. Poruszamy temat Analizy Kolorystycznej z wyróżnieniem czterech typów urody. Opowiadamy o ikonach stylu na przestrzeni dziejów oraz o wykonaniu make-up stylizowanego na epokę. Przedstawimy zasady rozróżniania typów cery i doboru do każdej z nich odpowiedniego zestawu kosmetyków. Zapoznamy uczestników z procesem starzenia skóry, a także jej problemami, niedoskonałościami oraz sposobami korekcji. Omówimy w jaki sposób prawidłowo należy farbować włosy, a także jak dobierać perfumy.

W trosce o piękno

Dbając o nasze Klientki, pragniemy podarować im wyjątkowe narzędzie. Akademia Urody Verona pozwala zdobyć profesjonalną wiedzę i podwyższyć kompetencje. Umożliwia zdobycie statusu eksperta, świadomie doradzającego i orientującego się w nowościach na rynku kosmetycznym. Dokładamy starań, aby wszystkim Polkom dać możliwość wydobycia naturalnego piękna…

 

Newsletter

Pierwszy dowiesz się o nowościach i promocjach.

   Zapisz się do newslettera!

   Bądź na bieżąco z nowościami w Verona Product Professional !
 

program regionalny

innowacyjna gospodarka